МакМода

Мак мода

Полската убавица ги претстави новите модни парчиња од летната колекција на ZARA

Шпанската модна марка Zara продолжува да ја надополнува летната колекција 2020 со нови модни парчиња.  Моделот Малгозија Бела позита во домашна атмосфера за летната колекција на Zara. Полската убавица ги претставува новите модни парчиња кои доминираат во неутрални нијанси, а особено е ...

Повеќе »

Не пропуштајте ја големата акција во „КРШ“, количка за бебе од врвниот бренд Cybex со 40% намалување!

Сакате врвен квалитет по пристапна цена? Еве убава можност за паметен шопинг. Во најпопуларните продавници за играчки и опрема за деца „КРШ“ во тек е неверојатна акција. Количката за бебе од врвниот германски бренд Cybex, Eezy S – Fashion Collection ...

Повеќе »

Сончеви денови во продавниците на Fashion Group, ОДЛИЧНИ ПОПУСТИ ДО -40%

Сончевите и топли денови доаѓаат, а со нив и можноста да ja облечете Вашата омилена летна комбинација. Во продавниците, како и на онлајн продавницата на Фешн Груп од денес започнува намалување до 40% на селектирани артикли. Да започнеме со лелеавите ...

Повеќе »

Слатки да ги „изедеш“ (и изнаносиш), вакви се новите модни парчиња од & Other Stories

Внесете слаткост во вашиот летен гардеробер со „зашеќерените“ модни парчиња од новата колекција на & Other Stories. Популарната модна марка во летната колекција лансираше и модели во розови и црвени нијанси. Модните парчиња лесно се комбинираат со останатиот дел од гардеробата, ...

Повеќе »

Виножито, персонализирана уметност која трае вечно

Секогаш сакаме да најдеме нешто ново, поинакво и уникатно за подарок. Подарокот многу значи доколку е внимателно одбран, а персонализираните подароци се знак дека вистински ви значи личноста за која е наменет. Секако, покрај за блиските, сакаме и да одбреме ...

Повеќе »

Новата колекција пристигна во Original Marines, а тука се и дополнителните изненадувања!

Италијанската модна марка Original Marines и ова лето ни носи изненадувања! Направете шопинг од 3.000 денари и добијте подарок за на плажа- крпа, пончо или мускули за пливање. Да ве потсетиме, новата колекција пристигна во продавниците на Original Marines. Откријте ги ...

Повеќе »

Пристигна новата колекција на Carter`s & OshKosh

Колекцијата дизајнирана за сезоната пролет/лето 2020 година е веќе во продажба во продавниците! Светски познатиот бренд Carter`s & OshKosh во кој мајките имаат доверба со генерации и овојпат ни донесе модни парчиња за најмалите дизајнирани со посебно внимание. Квалитетна ткаенина, прекрасни ...

Повеќе »

СУПЕР ОНЛАЈН ПОПУСТ ДО 50% од 5ти до 7ми јуни, ова се нашите омилени парчиња намалени за 50% за шопинг овој викенд (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Овој викенд е одличен за онлајн шопинг! За да ја донесе модата поблиску до вас, Фешн Груп овозможува супер попусти до 50% на својата онлајн продавница www.fashiongroup.com.mk. Изберете ги вашите омилени парчиња од големата селекција на брендови кои имаат прекрасни ...

Повеќе »

Акција на безбедносни седишта за деца во продавниците КРШ

За безбедност на Вашите најмили, сите седишта за автомобили од најпознатите светски брендови со намалување од 10% до 30% во продавниците на Крш. Искористете ја оваа единствена можност за да обезбедите седишта од најреномираните светски брендови Cybex (производител на најбезбедните ...

Повеќе »

Маските за заштита од познатите луксузни модни марки

Од почетокот на пандемијата маската стана главна тема. Којзнае уште колку долго ќе ја носиме, па за да ја чувствуваме попријатна на нашето лице, убаво е од неа да направиме модерен додаток. Повеќето луксузни модни компании веќе лансираа во продажба ...

Повеќе »