Блиц

Бијонсе воодушеви со својот стил за прославта на својот албум

Бијонсе го изненади целиот свет објавувајќи го својот нов албум без претходна најава. Претходниот викенд пеачката го прослави излегувањето на својот нов албум и уште еднаш ја воодушеви јавноста – овој пат со својот стајлинг !

Повеќе »