Рефлектор

Изглед на денот: Моника Белучи во мини фустанче од Диор

Убавата италијанска глумица што и да објави на својот Инстаграм профил привлекува големо внимание. А, во последно време, овие објави зачестија. По провокативната фотографија направена за фотосесијата на списанието „Офишл“, глумицата постираше уште две нови фотографии – сосема контрастни. На ...

Повеќе »

Супермоделката Ешли Грем ги покажа стриите по породувањето

  Плус сајз моделката Ешли Грем продолжува да ги споделува своите мајчински искуства со своите фанови на Инстаграм, охрабрувајќи ги жените да си го сакаат своето тело. Ешли ги информираше следбениците на Инстаграм дека таа самата не го држи мобилниот ...

Повеќе »

Бен Афлек непрепознатлив со платинесто руса коса (ФОТО)

Глумецот Бен Афлек го промени имиџот. Станува збор за снимање на нов филм, насловен  „Последниот дуел“ , во кој Афлек глуми заедно со Мет Дејмон. Филмот е сместен во 1.300 година, а се снима во Франција. Новата фризура на Афлек за ...

Повеќе »

Хари и Меган, Канада повеќе нема да плаќа за нивната безбедност

Од 31 март, кога Сасекс официјално ќе ја прифати  оставката на Хари и Меган од нивните кралски позиции, Канада веќе нема да биде одговорна да се грижи за нивната заштита. Контроверзии почнаа да се шират: кој ќе плаќа за нивната ...

Повеќе »

Ако Лејди Гага е нова девојка на вашиот поранешен

Линдзи Круз, новинарка од Њујорк Тајмс, била седум години девојка на Мајкл Полански, пред тој да заврши во прегратката на Лејди Гага. Љубомора, малку гнев и неизбежни споредби, нека крене рака кој не ги доживеал овие чувства кога слушнал дека ...

Повеќе »

Лејди Гага со розова коса и платинести веѓи за новиот сингл „Глупава љубов“

Новата песна на Лејди Гага ќе биде објавена  утре, 28 февруари. За новата песна насловена „Стјупид лав“, поп-ѕвездата направи трансформација – розова коса и веѓи во платинеста нијанса. View this post on Instagram “STUPID LOVE” THE SINGLE & MUSIC VIDEO ...

Повеќе »

Дејвид Бекам: Хари е татко каков што секој сака да биде!

Поранешната фудбалска ѕвезда зборуваше за својот пријател, принцот Хари, за време на интервјуто за Entertainment Tonight. Дејвид Бекам за својот пријател рече – „Тој е исклучителна личност. Мислам дека ужива во улогата на млад татко. Кога си родител, се за ...

Повеќе »

Гвинет Палтроу на летот за Париз со маска за заштита од коронавирус: „Веќе го живеев овој филм“

Селфито на холивудската ѕвезда и деловна жена, Гвинет Палтроу, предизвика лавина коментари. Глумицата на летот за Париз се фотографираше со заштитна маска за безбедност и заштита од коронавирусот. Инаку, глумицата имаше главна улога во хит филмот „Зараза“ во 2011 година, ...

Повеќе »

Со провокативна фотосесија Ким Кардашијан ја рекламира нејзината нова колекција

Риалити ѕвездата Ким Кардашијан позира во пустина покрај автомобил, облечена во долна облека од новата колекција. Доминатна нијанса е бојата на кожа, а колекцијата е насловена „Naked”. Фотографиите од фотосесијата Ким ги сподели со своите следбеници на Инстаграм. View this ...

Повеќе »

Фотосесија на Моника Белучи за списанието „L’Officiel”

Преубавата 55 годишна Италијанка ја краси насловната страница на италијанското издание на списанието  „L’Officiel”. Фотосесијата е направена во Париз, а раскошната Белучи позира пред објективот на Патрис ван Малдер. Фотографиите се појавија и на Инстаграм страницата на глумицата. View this post ...

Повеќе »