Рефлектор

Џони Деп обвинет за семејно насилство од поранешната сопруга Амбер Херд, тој се брани

Глумицата Амбер Херт го обвинува за семејно насилство својот екс-сопруг Џони Деп. Холивудскиот глумец не го прифаќа ова обвинување и се брани. „Не сум насилен тип. Не сум ја тепал Амбер“. Славниот глумец ја раскажува неговата верзија на фактите и ги ...

Повеќе »

Адријана Лима е новото лице на PUMA

Топ моделот Адријана Лима е новиот бренд амбасадор на спортската марка Пума. Компанијата за патики и спортска облека PUMA ја ангажираше бразилската убавица за заштитно лице, но и за портпарол за женската линија. Позната по нејзиното вежбање бокс, за да остане ...

Повеќе »

Ким Кардашијан: Екстра-луксузна чанта за 5-годишната ќерка (ФОТО)

Малата Норт е веќе ѕвезда, а носи чанта со вртоглава цена. На прошетка, на њујоршките улици, се фотографирани Ким Кардашијан со својата ќерка, 5-годишната Норт Вест. Малото девојченце, облечена во жолта (очигледно скапа) гардероба, на себе носи и скапа жолта ...

Повеќе »

Ева Лонгорија гордо го носи вишокот на килограми по породувањето

Ева Лонгорија, само три месеци по породувањето се врати во јавноста, изгледајќи послатко од кога и да е. Актерката која пред три месеци го роди синчето Сантиаго Енрике, зачекори на модната писта во Париз за време на Модната недела, за ...

Повеќе »

Изглед на денот: Амал Клуни во црвен Оскар дела Рента фустан

Активистката за човекови права и адвокатка, Амал Клуни (40), е фотографирана на њујоршката улица на патот кон зградата на Обединетите нации. Адвокатката изгледа шик облечена во црвен фустан соодветен за деловна атмосфера, од новата колекција на Оскар дела Рента. Изгледот ...

Повеќе »

Разголената фотка на Кјара Ферањи молскавично го обиколи светот

Фотографија која со молскавична брзина го обиколи светот. Над 500 илјади лајкови за фотографијата на најплатената модна блогерка, Италијанката Кјара Ферањи, на која се гледа како градата и „истрчала“ од деколтето. Оваа секси „несреќа“ се случила во Париз, за време ...

Повеќе »

Драматична исповед на Жизел Бундхен: Сакав да скокнам од кровот

Супермоделот од Бразил, Жизел Бундхен (38), најплатениот модел во светот, не секогаш имала периоди на задоволство и среќа. Токму во годините на врвот на кариерата, кога била најбарана и најплатена манекенка, позната и како девојка на холивудската ѕвезда Леонардо ди ...

Повеќе »

Анџелина Џоли непрепознатлива со руса коса и скромна облека

Облечена во ретро кошула и макси здолниште, со руса коса, Анџелина Џоли е непрепознатлива. Секако, оваа промена се должи на потребите за снимањето на новиот филм ‘Come Away’, во кој таа ја има главната улога. Ова не е првпат Џоли да ...

Повеќе »

Меган Маркл во црн Живанши фустан на првото самостојно појавување

За првото самостојно појавување, Меган Маркл одбра црн макси фустан со проѕирни ракави и впечатлив ремен. Модниот избор на војвотката од Сасекс ги воодушеви фановите, а многумина сметаат дека ваквиот избор потсетува на стилот на принцезата Дајана. Фустанот е од ...

Повеќе »

Гвинет Палтроу ќе се мажи на 29ти септември, кој е среќникот

Убавата глумица Гвинет Палтроу ќе се мажи на 29-ти септември. Тоа ќе биде втор брак за 44годишната глумица. Гвинет Палтроу ќе стапи во брак со Бред Фалчук – 47-годишен филмски продуцент – следната сабота, 29 септември, 2018 година. Свадбата ќе ...

Повеќе »