Рефлектор

Црвен ќилим: Модата на МТВ Видео музичките награди (ФОТО)

Со минимална шминка и црна перика Лејди Гага ги привлече сите погледи на црвениот ќилим. Моделот Ерин Васон пак, ги засени присутните со фустанот кој за да се носи треба да се има или совршено тело или премногу храброст.

Повеќе »