Деца&Тин

Деца&Тин

Паметен шопинг: Сезонска распродажба до – 40 отсто во Original Marines

А кој не е за паметен шопинг? Во тек е сезонската распродажба која се движи со попуст до 40 отсто за вашите омилени парчиња облека од популарната италијанска модна марка Original Marines. Не ја испуштајте оваа убава можност да ја освежите ...

Повеќе »

Ајде, во „Киндер Парк“: Летни работилници секој ден!

Што ќе правите вие и вашите деца на ова жешко време од 11-ти до 15-ти јули? Ние ќе одиме во „Киндер Парк“, зашто таму е најдобрата и најкреативната забава во градот.                  11.07.2016 – ПРИНЦОВИ И ПРИНЦЕЗИ                  12.07.2016 – ...

Повеќе »

Месец на промоција на Cybex Priam 2 во 1 во продавниците на „Крш“

Јули е месец на промоција на комплетниот систем  Cybex Priam 2 во 1, кој сега може да се купи со намалување од 10 отсто, а при тоа добивате бесплатно и транспортер „атон“.   Што велите за понудата која не може ...

Повеќе »

Што ќе правиме во „Киндер Парк“ од 4-ти до 8-ми јули

Што ќе правиме во жешките денови во детскиот рај наречен „Киндер Парк“. Освен што ќе уживаме во ладовинката, еве како ќе бидат анимирани креативно вашите деца. 04.07.2016 – ГОТВИМЕ ЗАЕДНО 05.07.2016 – УЧИМЕ АНГЛИСКИ 06.07.2016 – БАЛОН ТВИСТИНГ  07.07.2016 – ...

Повеќе »

Најубавите сетови, шорцеви и маички за лето пристигнаа во Original Marines

Летните горештини веќе ги чувствуваме, па да се „разладиме“ со обновена модерна гардероба. Прошетавме низ градските продавници за вас. И, најубавите сетови, шорцеви и маички за сите возрасти, за момчиња и девојчиња, од 0-18 месеци и од 2 – 16 ...

Повеќе »

Креативно и забавно: Што ќе правиме во „Киндер Парк“ од 27-ми јуни до 1 јули

Што ќе правиме во жешките денови во детскиот рај наречен „Киндер Парк“. Освен што ќе уживаме во ладовинката, еве како ќе бидат анимирани креативно вашите деца. 27.06.2016 – ЖИВОТИНСКИ СВЕТ 28.06.2016 – ЗДРАВА ХРАНА 29.06.2016 – ИЗРАБОТКА НА ЦВЕТНИ АРАНЖМАНИ ...

Повеќе »

150 години со најдобрата детска модна марка Carter’s

Да ве запознаеме одблизу со приказната на популарната модна марка за деца Carter’s, најслаткиот, најнежниот и најпосакуваниот бренд за вашите малечки. Ова е приказна „исткаена“ во една фабрика во Америка, која започнала во 1865 година кога William Carter ја основал компанијата ...

Повеќе »

Каде да ги најдете во градов најквалитетните столчиња за хранење на дечиња

Производите од италијанската реномирана компанија Cam се достапни и кај нас. На наше задоволство! Столчињата за хранење на дечиња можат да се најдат во продавниците „Крш“. Изборот е голем, а боите и дизајните ги задоволуваат вкусовите и на најпребирливите родители кои го ...

Повеќе »

Голем избор на детски костими за капење во Original Marines

Пристигна новата, летна колекција во Original Marines. Тука ќе ги најдете најмодерните костими за капење за вашите деца, дизајнирани според италијански шмек и квалитет. Освен костими за капење, во продажба се и бројни модни парчиња и модни додатоци за на плажа, ...

Повеќе »

Промоција на проектот „Бајки од Македонија“ во рамки на летниот саем на книга во „Сити Мол“

Најмладите и сите љубители на волшебниот свет на бајките ќе имаат можност да уживаат во четирите приказни од едицијата „Бајки од Македонија“ денес од 18 часот во трговскиот центар Сити Мол во Скопје. Во рамките на летниот саем на книгата ...

Повеќе »