Деца&Тин

Деца&Тин

Подарете радост на девојченцата: Маша и Мечката во продавниците Крш

Оживејте ги преку игра авантурите на симпатичното девојченце Маша и нејзниот пријател Мечката од поучниот цртан филм Masha and the Bear. Да ве потсетиме на приказната – Маша е слатко девојченце кое за свој пријател ја одбира мечката, инаку пензиониран ...

Повеќе »

Најслатките презентери на Оскарите – Мињоните, во продавниците „Крш“

Синоќа ги видовме најслатките презентери на сцената на Ноќта на Оскарите, Мињоните, како ги најавуваат номинираните во категоријата најдобар анимиран краток филм. А, доколку сакате да ги видите овие ѕвезди одблизу, посетете ја најблиската продавница Крш кадешто се достапни во ...

Повеќе »

Lego Nexo Knight: Популарните Лего витези пристигнаа и кај нас!

Придружете се на авантурата! Популарните Lego Nexo Knight, кои се мега тренд во светот, пристигнаа и во нашите продавници. Водечкиот бренд LEGO овојпат отиде уште чекор понапред во креативноста и возбудливите игри. Серијата од Lego Nexo Knight ги опишува авантурите на петте млади ...

Повеќе »

Пристигна пролетната колекција Original Marines

Италијанската модна марка Original Marines веќе ни ја донесе пролетта во градот со веселата детска колекција за пролет 2016. Во женската детска линија доминираат цветните дизајни, додека модата кај момченцата е во пиратски, односно морнарски стил. Побарајте ги омилените модни ...

Повеќе »

Нови трендовски играчки и друштвени игри во продавниците Крш

Ја следите модата во играчките и друштвените игри? И ние. Тогаш сигурно веќе знаете што е модерно во детсткиот свет. Minions! Може да ги најдете сега и кај нас со сите ликови. А може и да се заиграте со вашите ...

Повеќе »

Ајде, на паметен шопинг: Од денес – целосна распродажба во Original Marines!

Празник за нас е кога познатите модни марки може да ги купиме со голем попуст. Почнувајќи од денес (петок), во продавницата Original Marines лоцирана во Скопје сити мол (2 кат) во тек е целосна распродажба на актуелната колекција. Сите парчиња ...

Повеќе »

Излог: На шопинг во Carter’s со попусти од 30 и од 50 отсто!

Не ги пропуштајте големите попусти во Carter’s за да ги дотерате најмилите и најмалите. Слатки и модерни комплетчиња за бебиња и деца, фармерчиња и кошули за фраерски изглед, трендовски фустанчиња за девојченца, комбинезонки…, ѕирнете во фотогалеријата и одберете го омиленото ...

Повеќе »

Детска мода: На шопинг во последен час со попуст до 50 отсто, право во Carters!

Празничен попуст до 50% на целата колекција на Carter’s. Најголемиот американски производител на детска облека, Carters, модна марка присутна и кај нас, се грижи за стилот на нашите најмили и најмали. Од новите колекции на Carters наменети за момченца и девојчиња, одберете ...

Повеќе »

Празничен шопинг: Фраерки и фраерчиња со Original Marines модни парчиња

Лидер од 1983 година во светот на детската и тинејџерската мода, италијанската модна марка Original Marines, која е присутна од неодамна и кај нас, нуди шик колекции за деца и тинејџери. Со дизајни кои ги отсликуваат италијанските модни трендови и врвни ...

Повеќе »

Најубавите празнични изненадувања во Капитол Мол

  Во духот на новогодишните празнувања и со желба да се биде најблиску до своите потрошувачи и нивните потреби, Капитол Мол ги остварува своите ветувања во најдобрата смисла на зборот. Празниците се совршено време да се слави дарежливоста и добрината ...

Повеќе »