Деца&Тин

Деца&Тин

Нови попусти во нашата омилена продавница за деца – Carter’s

Carter’s повторно пријатно не изненадува со нови попусти од 10, 20 и 30 отсто. Попустите важат за целата нова пролетна колекција на Carter’s и за колекцијата Little Layette. Искористете ја можноста за паметен шопинг и одберете фенси парче облека за вашите ...

Повеќе »

Original Marines: 8 слатки фустанчиња за модерни девојчиња

Да ви го заштедиме времето кое би го минале во талкање по продавниците низ градот, одбравме за вашите модерни девојченца 8 најслатки фустанчиња. На свечените пригоди, особено на родендените, најмногу се радуваат нашите деца. И секако, во тие посебни пригоди ...

Повеќе »

Практично и фенси: Прво самогреачко беби шишенце – YOOMI

Нема повеќе погодување и проверки дали млекото е со иделана температура, а и нема повеќе збрки во ноќта, доколку при рака го имате YOOMI. YOOMI е напреден систем за хранење што ви овозможува секогаш и секаде да ја стоплите храната. ...

Повеќе »

На шопинг во Carter’s со 30 отсто попуст

Пролетта е идеална сезона за обновување на гардеробата. Дотерајте ги вашите најдраги по последна мода, а при тоа останете пријателски расположени кон вашиот паричник. Ви претставуваме само дел од понудата:   Искористете ги попустите од 30 отсто во Carter’s и одберете ...

Повеќе »

Original Marines: Рок дух и морнарски стил од линијата Пирати

Pirates (Пирати) линијата од новата колекција на Original Marines е наменета за малите бунтовници за стил. Доминираат светлите тонови на сината и индиго бојата во најразлични нијанси. Лесна, безгрижна гардероба за најмладите момчиња и девојчиња, малите љубители на Original Marine. Тука ...

Повеќе »

Среќна модна пролет со моделите од Carter’s

Првите пролетни денови се вистинско време кога го средуваме и прочистуваме гардероберот и си купуваме ново парче облека за нас и за нашите најдраги. Кога се најмалите во прашање, да ви го заштедиме времето, пролетната колекција на Carter’s е извонредна. Весели ...

Повеќе »

Kолекција Original Marins: Слободна пролет со италијански шмек

Ново толкување на слободата ни носи новата колекција на Original Marins веќе достапна во нашите продавници. Ова е почеток на новиот стилизиран моден пат за пролет/ лето 2016. Спортскиот дух овојпат води дијалог со експериментирање со материјалите и со иновациите ...

Повеќе »

Пролетта пристигна во Carter’s

Пристигна новата пролетна колекција на Carter’s. Трендовите на облека за најмалите ја следат модната сцена на возрасните – враќањето на морнарскиот стил, живите бои и веселиот принт. И овојпат популарната модна марка ни нуди колекција која буквално развеселува. Принтови со срценца ...

Повеќе »

Подарете радост на девојченцата: Маша и Мечката во продавниците Крш

Оживејте ги преку игра авантурите на симпатичното девојченце Маша и нејзниот пријател Мечката од поучниот цртан филм Masha and the Bear. Да ве потсетиме на приказната – Маша е слатко девојченце кое за свој пријател ја одбира мечката, инаку пензиониран ...

Повеќе »

Најслатките презентери на Оскарите – Мињоните, во продавниците „Крш“

Синоќа ги видовме најслатките презентери на сцената на Ноќта на Оскарите, Мињоните, како ги најавуваат номинираните во категоријата најдобар анимиран краток филм. А, доколку сакате да ги видите овие ѕвезди одблизу, посетете ја најблиската продавница Крш кадешто се достапни во ...

Повеќе »