Шопинг

Колекција за тинејџери: Искористете ги попустите од 30 отсто во Original Marines

Тинејџерите се најпребирливи кога е во прашање облекувањето, но Original Marines имаат моден одговор за сите деликатни тинејџерски прашања. Колекцијата е наменета за тинејџери на возраст од 12 до 16 години, за девојчиња и момчиња. Попустот од 30% трае до недела ...

Повеќе »

Тренд на неделата: Тренди патики од Geox

Трендовски патики од Geox во кои удобно го поминуваме целиот ден „на нозе“. На наше задоволство и оваа есен продолжува трендот да ги комбинираме патиките и со фустанчиња, освен што се секако добредојдени во спортски комбинации и за кежуал излегувања.    ...

Повеќе »

Најубавите плетени сетови за есенските денови ги најдовме во Carter`s

За нашите најмили и најмали го сакаме најубавото, па затоа ги одбираме овие преубави памучни плетени сетови кои се совршени за студените денови. Сетовите се од новата колекција на Carter`s, а достапни се во продажба во величини за дечиња од 3 ...

Повеќе »

Mid Season Sale во Original Marines – Подновете ги вашите најдраги по најповолни цени

Во брендираните продавници Original Marines стартуваше Mid Season намалувањето – со купување на 3 парчиња добивате 30 отсто попуст, па вистинско време е за паметен шопинг. Набавете ги трендовските модни парчиња и обувки за дечиња од врвната италијанска модна марка. И ...

Повеќе »

Кристијан Лубутен лансира колекција на чевли за бебиња

Популарниот дизајнер на чевли Кристијан Лубутен ја најави првата колекција на чевли дизајнирани за бебиња која ќе биде пуштена во продажба во ноември. Линијата е наречена Лубибејби и содржи четири модели -црвени, сини, розови и златни чевличиња за најмалите. Цената ...

Повеќе »

Тренд на неделата: Парка од Springfield

Погледнете ја оваа фраерска парка од Springfield совршена за есенските денови. Одлично се носи со џинс и со сите кежуал модни варијанти. Комбинирајте ја со црвени фармерки или црвени кожени панталони за ултимативен изглед. Од задната страна на парката со качулка ...

Повеќе »

Преслатки лигавчиња со пораки – достапни во продажба во Carter`s

За пријатни и забавни оброци на вашите дечиња совршени се лигавчињата од Carter`s, секое со порака, слоган или интересен принт. Лигавчињата се однадвор памучни, а внатрешно имаат заштита која не пропушта течности. Така бебешката кожа секогаш ќе биде сува. Во продолжение, ...

Повеќе »

Timberland – Sensorflex модели „3 во 1“ – машка колекција

Оваа сезона прилагодливоста добива двојна функција Timberland со задоволство Ви ги претставува новите Sensorflex модели за есен/зима ’17. Повеќе флексибилност, лежерност и кул изглед во еден пар обувки. Легендарниот дух на брендот кој се поврзува со авантуристички патувања, сега го ...

Повеќе »

Весели под дождот: Чадори со омилените ликови од цртаните филмови

Секако, дизајнирани се и наменети за дечиња, но и ние со задоволство би ги носеле во дождливите денови! Дождовите не мора да бидат толку здодевни, доколку под смраченото небо дечињата излезат со весел чифт гумени чизмички и чадорче кое расположува. ...

Повеќе »

Совршена есенска модна комбинација од Original Marines

Обравме за вас прекрасна модна комбинација за девојченца од есенската колекција на Original Marines. Модните парчиња се со апликации со пеперутки и внесуваат свежина, а материјалите се многу пријатни за носење, па може да бидете сигурни дека вашето девојченце ќе ...

Повеќе »