Шопинг

Совршени рачни и електрични пумпи за гради од Canpol во „Крш бебе“

Мајките доилки можат да уживаат во првите месеци на мајчинството благодарение на рачните и електрични пумпи за гради од Canpol. Canpol е производител – лидер на светскиот пазар за додатоци за бебиња, а особено е познат по квалитетните линии наменети за ...

Повеќе »

40 отсто попуст на слатки чевличиња и патичиња во Original Marines

Согласно со летната трендовска гардероба од Original Marines, италијанската модна марка ни нуди и чевли, патики и сандали прекрасни по дизајн и совршени за детското стапало. Чевлите се флексибилни, лесно се облекуваат и имаат анатомски влошки. Промоцијата на чевлите, односно попустот ...

Повеќе »

Дурекс #DoNotDisturb сака да го оставите телефонот

Не е новост дека луѓето имаат секс цело време… со или без нивните смартфони. За таа цел, Premier и TMW Unlimited се здружија и ја лансираа кампањата #DoNotDisturb (не вознемирувај) за брендот Дурекс. #DoNotDisturb е социјален експеримент, кој истражува како ...

Повеќе »

Тренд на неделата: Сандали и чанти од BATA со змијски принт

Зошто ги сакаме?   Затоа што се удобни и многу модерни, затоа што се лесни за носење и затоа што ни го разубавуваат стапалото, а и нозете. Затоа што не поткреваат (багодарение на полната виока потетица) и заради тоа што ...

Повеќе »

Летна колекција: Со Original Marines на свечени пригоди

Модни парчиња дизајнирани за поважни настани, крштевки и родендени во трендовски стил и италијански шмек карактеристичен за брендот Original Marines. Бели фустанчиња со дупченца кои се „маст хев“ за оваа сезона, модели со цветни дезени, доминација на нежните пастелни бои, ...

Повеќе »

Лето со Carter’s: Две преслатки комплетчиња од две парчиња

Трендовски комплети кои содржат две слатки парчиња – фустан и боди, и фустан и шпикозна – за пресладок изглед на девојченцата. Пријатните и лесни материјали се совршени за летната сезона, а дизајнот е во вообичаениот стил на CARTER’S – модерен и ...

Повеќе »

„Лего“ го слави Интернационалниот ден на детето со намалување на цените на производите

По повод интернационалниот ден на детето – 1 јуни – во продавниците Крш може да купите дел од асортиманот на производите Лего со намалување од 20 отсто.   Посетете ја вашата најблиска продавница „Крш“ за заедно да го прославиме денот. ...

Повеќе »

Тренд на неделата: Златна плисирана сукња од Marciano

Два ултимативни модни тренда во едно совршено парче ткаенина – плис и златен отсјај. И потребни ли се зборови? Проверете во фотогалеријата зошто оваа плисирана сукња од Marciano е наш фаворит на неделава. достапна е во продажба во мултибренд продавницата Fashion-Friends во ...

Повеќе »

9 совети за мажи за совршено лето со SPRINGFIELD

Актерите Марио Касас и Урсула Корберо се главните протагонисти во летната кампања на SPRINGFIELD. Ова се нашите 9 предлози како да уживате во секој момент со стил: Темно сина кошула и бели бермуди 2. Маица која мора да ја имате ...

Повеќе »