Тренд на неделата

Тренд на неделата

Тренд на неделата: салонки од Geox

Елегантни салонки од Geox достапни со лак и мат ефект.  Со овие удобни чевли кои „дишат“ со софистициран дизајн и врвна изработка, секоја цел во денот ќе ви биде лесно достапна. Побарајте ги во продавницата GEOX во Скопје сити мол.   

Повеќе »

Тренд на неделата: Пончо од Манго

Пончото е наше омилено модно парче за сезоната есен 2015. И есенва не излегува од мода, а тоа го видовме и од уличниот „излог“ на светските метрополи особено за време на модните недели во Њујорк, Лондон, Милано и Париз. Не ...

Повеќе »

Тренд на неделата: чанта Parfois со змиски дезен

Ги следите модните трендови или ја сакате безвремената елеганција? Ете дури две важни причини зошто ќе се вљубите во оваа чанта, таа дава одговор и на првото и на второто прашање. Да ве потсетиме, една од основните модни лекции на ...

Повеќе »

Тренд на неделата: патики Geox

Трендовски патики од Geox. Овие модерни патики имаат гумен ѓон што дозволува стaпалата да дишат. Водоотпорни се и дозволуваат природна терморегулација и создавање на идеална микроклима во внатрешноста на обувките.   Побарајте ги во Geox во Скопје сити мол. 

Повеќе »

Тренд на неделата: Дотерани на дожд со Springfield мантилче

  Весели есенски мантилчиња совршени за дождливите денови пристигнаа во продавниците Спрингфилд. Повторно ве разочара дождливото утро? Повторно се задржавте подолго пред гардероберот двоумејќи се што да облечете на вакво време. Погледнете во нашиот излог. Сино со ситни бели цветови ...

Повеќе »

Тренд на неделата: Чевли Bata

Ние го одбравме моделот, одберете си ја бојата. Совршени за Петтата сезона, преминот меѓу летото и есента кога никогаш не сме на „чисто“ со времето. Но, со себе сме „на чисто“: Ги сакаме овие чевли Bata со елегантен дизајн и ...

Повеќе »

Тренд на неделата: Bohemian колекција на Springfield

Новата колекција на Springfield ветува суперзабавна нова сезона. Погледнете ја само, и веќе ви е јасно дека есента не мора да биде модно-здодевна. Новата Bohemian колекцијата на Springfield развеселува со лелеавоста и цветовите.  Одберете едно од фустанчињата со куси или пак со ...

Повеќе »

Тренд на неделата: Балетанки од Parfois во сребрена и златна нијанса

  Направете ги првите чекори во есента 2015 носејќи ги со себе и најубавите бои од летото на залез.   Сребрени, како отсјајот на небото врз морето или езерото кога создава кристалчиња, или пак златни како лицето на самото сонце, ...

Повеќе »

Тренд на неделата: Geox балетанки

Танцувајте со летото во модерен ритам. Лесни, удобни, трендовски, погодни за секоја прилика и секако, совршени за танцување. Балетанките се достапни во повеќе модели и бои во продавницата Geox во Скопје сити мол.  

Повеќе »

Тренд на неделата: Кожена GUESS сукња

Бидете секси ова лето со оваа неодолива кожена сукња GUESS. Од модните писти трендот на тесни кожени сукњи се симна на улиците на светските метрополи. И еве го и кај нас, благодарение на модната марка GUESS со овој совршено дизајниран ...

Повеќе »