Тренд на неделата

Тренд на неделата

Тренд на неделата: цветни комбинезонки Springfield

Ако за некое парче облека може да кажеме дека е вистински хит оваа пролет/лето, без размислување тоа се комбинезоните. По нешто посебно ќе го запамтиме ова лето – по големото враќање на комбинезонките кои од модните писти молскавично брзо ги ...

Повеќе »

Тренд на неделата: Цветен макси фустан Guess by Marciano (И посекси не може да биде. …)

Макси фустаните сезонава се во мода, цветовите – истотака, а кога станува збор за макси фустан со цветни дезени, модната игра се вжештува и станува уште повозбудлива.   Со овој цветен макси фустан со потпис на „Guess by Marciano“ ќе ...

Повеќе »

Тренд на неделата: Сандали Geox

Има ли нешто поженствено, поудобно и посекси од убав модел на сандали на женската нога во текот на летото.   Што се однесува до нас, ние едвај го чекавме летото токму поради Нејзиното Величество – сандалата. Најдобрата понуда на кожени ...

Повеќе »

Тренд на неделата: сандали „Бата“, ние го одбравме моделот, вие одберете ја бојата!

Модерни сандали „Бата“ за удобно чекорење. На висока платформа, удобни и тренди, со овие сандали би можеле да доминирате во секоја пригода. Ние го одбравме вистинскиот модел за срдечно да ви го препорачаме, вие одберете ја вашата омилена боја. Може ...

Повеќе »

Тренд на неделата: Пролетна модна комбинација од Springfield

Во правилно искомбинираните модни парчиња е тајната за шик изглед. Сина сукњичка со весела маичка со порака, искомбинирани со впечатлива жолта кошула трендовски заврзана. За заокружување на изгледот, тука е и модниот додаток – чантичката со риги која совршено се ...

Повеќе »

Тренд на неделата: Фустан-кошула од Diesel

Убавото време ни го поткрева расположението, а шопингот на вистинско парче облека не прави многу среќни. Фустан-кошулите се хит за оваа сезона, уште кога се вака нежни и лелеави, со цветни дезени и малку проѕирни, тогаш женственоста доаѓа во прв ...

Повеќе »

Тренд на неделата: Две фраерски јакни Replay Women (а може и двете!)

Ќе се вљубите на прв поглед во овие две јакнички од колекцијата пролет/лето 2015 на Replay Women. Со штосната кожена јакна ќе го освоите вниманието каде и да се појавите. Совршена е за променливото пролетно време, за дневно и вечерно излегување. ...

Повеќе »

Тренд на неделата: Maison Scotch boyfriend jeans

Boyfriend фармерките се тренд што се огледува на момчешкиот изглед, начин да се носат фармерки кои изгледаат како да се „украдени“ од шкафот на вашето момче. Ваквите фенси фармерки се дизајнирани без да ги нагласуваат облините на телото, даваат лежерен ...

Повеќе »

Тренд на неделата: Сребрени патики Geox

За сезоната пролет/лето 2015 патиките се најнеопходното модно парче кое може да го комбинирате со се што ќе замислите! Трендовите се на наша страна, оваа сезона патиките не мора да ги носите само со фармерки и тексас-сукњички, туку и со ...

Повеќе »