Хороскоп

Хороскоп

Неделен хороскоп (16. до 22. септември): Топ знаци на неделата – Вага, Близнаци и Лав

Оваа седмица и планетата Венера и планетата Меркур ќе блескаат во знакот на Вага, носејќи преубави вести не само за Вагите, туку и за сите воздушни знаци. Помалку среќа ќе имаат Овните, Раковите и Јарците. А вие, во кој знак ...

Повеќе »

Неделен хороскоп (9ти до 15ти септември): Топ знаци на неделата – Вага, Шкорпија и Водолија

Оваа седмица планетата на љубовта го нашушта знакот Девица и влегува во знакот Вага – убави вести за Вагите и за сите воздушни знаци, но и за огнените знаци. А вие, во кој зна сте родени? Прочитајте го неделниот хороскоп. ...

Повеќе »

Неделен хороскоп (2ри до 8ми септември): Топ знаци на неделата – Девица, Вага и Лав

Венера е во знакот на Девица и ќе ги фаворизира љубовните врски на сите земјени знаци, секако најмногу на родените во знакот на Девица. Помалку среќа во љубовта ќе имаат кутрите Риби, Стрелци и Близнаци. А вие, во кој знак ...

Повеќе »

Месечен хороскоп за септември: Топ знаци на месецот Вага, Лав и Девица

Септември ќе биде месец полн со љубов за Вагите и Девиците. Среќа во љубовта пак, нема да имаат Рибите и Овните. Земјените знаци, благодарение на влијанието на Марс, ќе бидат полни со енергија и „на големо“ ќе ја започнат работната ...

Повеќе »

Еве на кои хороскопски знаци септември ќе им биде најдобар месец

Додека некои хороскопски знаци во текот на септември ќе се борат со проблемчиња на деловен или љубовен план, на други – се ќе им оди од рака. Во продолжение прочитајте на кои хороскопски знаци ѕвездите ќе им бидат наклонети. Лав ...

Повеќе »

Неделен хороскоп (26.август – 1.септември): Топ знаци на неделата – Лав, Рак и Девица

Оваа седмица планетата Меркур го напушта знакот Девица за да влезе во Лав – огнените знаци ќе бидат привилегирани, додека проблеми на работното место може да имаат Биковите и Водолиите. А вие, во кој знак сте родени? Прочитајте го неделниот ...

Повеќе »

Неделен хороскоп (19ти до 25ти август): Топ знаци на неделата – Девица, Бик и Јарец

Во престојната седмица Венера ќе го напушти знакот Лав и ќе влезе во знакот Девица – се предвидуваат денови полни со љубов и страст за Девиците и за сите земјени знаци, додека љубовни проблемчиња ќе имаат кутрите Близнаци и Риби. ...

Повеќе »

Неделен хороскоп (5ти до 11 август): Топ знаци на неделата – Лав, Овен и Рак

Лавовите продолжуваат да бидат број 1 и оваа недела, со прекрасна Венера и Марс во конјукција. Кој би можел да ги сопре? Многу среќа имаат и огнените знаци, а помалку Шкорпиите и Водолиите…А вие, во кој знак сте родени? Прочитајте ...

Повеќе »

Неделен хороскоп (29ти јули до 4ти август): Топ знаци на неделата – Лав, Рак и Девица

Планетата на љубовта веќе влезе во знакот Лав – оваа седмица сите огнени знаци ќе уживаат во страствени мигови. Кутрите Водолии и Бикчиња ќе имаат љубовни маки…А вие, во кој знак сте родени? Прочитајте го неделниот хороскоп за периодот од ...

Повеќе »

Месечен хороскоп за АВГУСТ: Топ знаци на месецот – Лав, Девица и Овен

Август им носи многу радости на сите огнени знаци. „Жешки“ годишни одмори, полни со страст и љубов, ќе имаат Лавовите, Овните и Стрелците. Ѕвездите резервираа големи изненадувања и за Девиците, додека малку макички на љубовен план ќе имаат Водолиите…А вие, ...

Повеќе »