Хороскоп

Хороскоп

Еве на кои хороскопски знаци септември ќе им биде најдобар месец

Додека некои хороскопски знаци во текот на септември ќе се борат со проблемчиња на деловен или љубовен план, на други – се ќе им оди од рака. Во продолжение прочитајте на кои хороскопски знаци ѕвездите ќе им бидат наклонети. Лав ...

Повеќе »

Неделен хороскоп (26.август – 1.септември): Топ знаци на неделата – Лав, Рак и Девица

Оваа седмица планетата Меркур го напушта знакот Девица за да влезе во Лав – огнените знаци ќе бидат привилегирани, додека проблеми на работното место може да имаат Биковите и Водолиите. А вие, во кој знак сте родени? Прочитајте го неделниот ...

Повеќе »

Неделен хороскоп (19ти до 25ти август): Топ знаци на неделата – Девица, Бик и Јарец

Во престојната седмица Венера ќе го напушти знакот Лав и ќе влезе во знакот Девица – се предвидуваат денови полни со љубов и страст за Девиците и за сите земјени знаци, додека љубовни проблемчиња ќе имаат кутрите Близнаци и Риби. ...

Повеќе »

Неделен хороскоп (5ти до 11 август): Топ знаци на неделата – Лав, Овен и Рак

Лавовите продолжуваат да бидат број 1 и оваа недела, со прекрасна Венера и Марс во конјукција. Кој би можел да ги сопре? Многу среќа имаат и огнените знаци, а помалку Шкорпиите и Водолиите…А вие, во кој знак сте родени? Прочитајте ...

Повеќе »

Неделен хороскоп (29ти јули до 4ти август): Топ знаци на неделата – Лав, Рак и Девица

Планетата на љубовта веќе влезе во знакот Лав – оваа седмица сите огнени знаци ќе уживаат во страствени мигови. Кутрите Водолии и Бикчиња ќе имаат љубовни маки…А вие, во кој знак сте родени? Прочитајте го неделниот хороскоп за периодот од ...

Повеќе »

Месечен хороскоп за АВГУСТ: Топ знаци на месецот – Лав, Девица и Овен

Август им носи многу радости на сите огнени знаци. „Жешки“ годишни одмори, полни со страст и љубов, ќе имаат Лавовите, Овните и Стрелците. Ѕвездите резервираа големи изненадувања и за Девиците, додека малку макички на љубовен план ќе имаат Водолиите…А вие, ...

Повеќе »

Ова се трите најсилни жени меѓу хороскопските знаци

Се борат до последен здив, а ако „паднат“ – не се предаваат, туку стануваат повторно на нозе, и одат напред. Се прашувате кои се трите хороскопски знаци кои се надарени со голема сила и издржливост? Вага Да почнеме со неа, ...

Повеќе »

Неделен хороскоп (22ри до 28ми јули): Топ знаци на неделата – Девица, Бик и Близнаци

Оваа недела планетата Меркур го напушта знакот Лав и влегува во Девица – одлични вести доаѓаат за Девиците и за сите земјени знаци, додека Рипчињата ќе се соочат со некои проблеми…А вие, во кој знак сте родени? Прочитајте го неделниот ...

Повеќе »

Неделен хороскоп (15ти до 21ви јули): Топ знаци на неделата Стрелец, Риби и Близнаци

Кутрите Јарци оваа недела ќе бидат притиснати од љубовни проблеми, а проблеми во љубовта ќе имаат и Овните и Вагите. Викенд полн со страст ги очекува Рипчињата, и сите водни знаци! А вие? Во кој знак сте родени? Прочитајте го ...

Повеќе »

Неделен хороскоп (8ми до 14ти јули): Топ знаци на неделата – Лав, Рак и Стрелец

Оваа седмица никој нема да може да ги сопре Лавовите и огнените знаци! Меркур и Марс гарантираат за нивната енергија, а нови можности ќе имаат на секој чекор…Помалку среќа ќе имаат Биковите и Водолиите. А вие, во кој знак сте ...

Повеќе »