Хороскоп

Хороскоп

Дневен хороскоп (вторник): Топ знак на денот – Шкорпија

Што ни подготвија ѕвездите за денешниот ден, 27 март, 2018 година. Прочитајте ги астро-предвидувањата. Овен – Денес малку позитивност е она што ви е најмногу потребно и покрај тоа што љубовта и енергијата се добри и не ви предизвикуваат проблеми. Затоа, ...

Повеќе »

Дневен хороскоп (понеделник): Топ знаци на денот – Лав и Девица

Што ни подготвија ѕвездите за денешниот ден, 26-ти март, прочитајте во хороскопот. Овен – Понеделник, ден кој носи прилично иновативна сила што ќе ви овозможи да се справите со речиси сè. Според предвидувањата од 26ти март, пред вас е ден ...

Повеќе »

Дневен хороскоп (четврток): Топ знак на денот – Близнаци

Што ни подготвија ѕвездите за денешниот ден, 22-ри март, 2018. Прочитајте го хороскопот. Овен – Денешниот ден, четврток, за родените во знакот на Овен ќе биде ден на благосостојба, ќе се чувствувате удобно и опуштено. Според предвидувањата од 22 март, во ...

Повеќе »

Дневен хороскоп (вторник): Топ знаци на денот – Рак и Вага

Што ве очекува денес, 20-ти март, 2018 година. Прочитајте што прогнозира астралното небо. Овен – Меркур и Венера се во добра форма и со доаѓањето на пролетта тие стануваат уште посилни и побезбедни, со тоа и вие ќе се чувствувате се ...

Повеќе »

Дневен хороскоп (понеделник): Топ знаци на денот – Шкорпија и Јарец

Шкорпиите и Јарците се најдоа на врвот на листата на најподдржуваните знаци во првиот ден од оваа седмица. Што ви „скроија“ ѕвездите за 19-ти март, 2018 година, прочитајте во хороскопот. Овен – Небото над Овновите е полно со ѕвезди и наскоро ...

Повеќе »

Викенд хороскоп: Топ знаци на викендот – Стрелец и Девица

Овните ќе бидат мрзеливи овој викенд, на Биковите ќе им се врати старата позната енергија, Близнаците кои се занимаваат со уметност – нека не го испуштаат овој суперкреативен период, додека Раковите, за жал, ќе мораат да почекаат подобри денови.  За ...

Повеќе »

Дневен хороскоп (петок): Топ знаци на денот Шкорпија и Лав

За Овните викендот како веќе да започнал, слободните Бикови треба да престанат да го менуваат мислењето на „секој чекор“, за Близнаците пак, ова не е баш поволен ден, додека Раковите ќе имаат ден исполнет со нежност и љубов. Супер петок ...

Повеќе »

Дневен хороскоп (четврток): Топ знаци на денот – Риби и Јарец

Што ви носат ѕвездите на денешниот ден, 15-ти март, 2018 година. Проверете во продолжение. Овен – 15ти март ви носи многу самодоверба. Кога ќе донесете одлука, би сакале сите други да се заложат за остварување на вашите цели. Кој подготвува ...

Повеќе »

Хороскопските знаци и модниот стил – Кому што му „стои“ и што треба да носи

Како да ја усогласите личноста и стилот? Можеби тоа ќе ви го открие вашиот хороскопски знак. Овен Родени сте во вистински огнен знак, сконцентрирани на остварување на своите цели и сакате да бидете во центарот на вниманието. Кога влегувате во ...

Повеќе »

Дневен хороскоп (среда): Топ знаци на денот – Овен и Вага

Овните се број еден знак на денот фаворизиран од ѕвездите на сите полиња. Биковите во не толку позитивната среда ќе добијат по некое неочекувано задоволство. Близнаците ќе добиваат енергија од Марс за да ги дотуркаат работите, а Раковите, без енергија, ...

Повеќе »