Хороскоп

Хороскоп

Хороскоп за март: Одличен месец за Овенот, Лавот и Водолијата

Мартовското сонце ни го најавува доаѓањето на пролетта, но што нè очекува? Деновите ќе бидат продолжени од 25-ти март, а многу од нас се надеваат дека заедно со „темните часови“ ќе ја намалат и загриженоста. Прочитајте што ви подготвуваат ѕвездите ...

Повеќе »

Дневен хороскоп (среда): Топ знаци на денот – Рибите и Шкорпиите

Овните ќе се соочат со евентуални проблеми на работното место, Биковите денес да ја држат устата затворена, Близнаците – сеуште се во фаза на нетрпение, Ракот е заведен, а  Лавот ќе чувствува потреба од некаква победа. Девиците се подготвени за планирање ...

Повеќе »

Хороскопските знаци и љубовта: Како освојуваат, како флертуваат и како љубат

Како освојуваат хороскопските знаци и како можете да ги освоите? Што може да очекувате од нивниот флерт, а што од бракот со нив? Што никогаш да не правите, за да не ги загубите… Прочитајте што ве советуваат ѕвездите. Овен Освојување: ...

Повеќе »

Дневен хороскоп (вторник) – Топ знак на денот – Лавот

Овните ќе бидат успешни на работното место, Биковите ќе се соочат со стар проблем, Близнаците се пред потпишување на важен договор,  Раковите ќе ја продолжат потрагата по љубов, додека Лавовите ќе имаат креативен и авантуристички дух. Девиците се повикани да ...

Повеќе »

Хороскопските знаци и парите: Кој колку сака да троши и на што

Кој знак сака да напрвави добар шопинг или добра инвестиција, кој што купува, а кој е скржав… Проверете што откиваат ѕвездите за односот на хороскопските знаци кон парите. Овен – Огнениот знак Овен не е само страстен во љубовта, туку ...

Повеќе »

Дневен хороскоп – Топ знаци на денот Риби и Шкорпија

Овните да се воздржат од брзи зборови, Биковите да ги искористат контактите со странство, Близнаците се пред добар пат кој им се отвора,  Раковите ќе добијат финансиски приливи, додека Лавовите и Девиците ќе бидат во канџите на страста.  вагите ќе ...

Повеќе »

Неделен хороскоп: Промоција за Раковите, супер-вести за Шкорпиите, нова љубов за Рибите

Поставеноста на ѕвездите во неделата пред нас продолжува да им носи среќа на Рибите и на сите водени знаци. Девици, како и Близнаците и Стрелецот ќе мора да бидат трпеливи уште некој период. Дознајте што ѕвездите ви подготвуваат за оваа ...

Повеќе »

Викенд хороскоп – Топ знаци на викендот Јарец и Риби

Што ни предвидуваат ѕвездите за овој викенд? Рибите ќе блескаат од креативност и пријатно ќе ги изненади нешто или некој кој долго време го чекате, Биковите ќе се соочат со лицето на страста, Шкорпиите ќе ги собираат зрелите плодови од минатиот ...

Повеќе »

Хороскопските знаци и верноста: Кому да верувате?

Кои се најстабилните зодојачки знаци кога е прашање една емотивна врска? Проверете што откриваат ѕвездите. Овен, „непослушен“ но искрен лик Хороскопскиот знак Овен обично има тенденција да биде верен. Овните се  мнгоу директни и не сакаат да зборуваат лаги и ...

Повеќе »

Дневен хороскоп (петок) : Топ знак на денот – Рибите

Каков ден (23.02.2018) ни подготвија ѕвездите? За Девиците ѕвездите денес се великодушни и тоа во многу области, додека за Вагите се шкрти. На осамените Стрелци може да им се врати старата љубов. Топ знак за денот се Рибите, кои ќе ...

Повеќе »