Погледнете го целиот филм од Мартин Скорсезе за кампањата The One (ВИДЕО)

Еден од најдобрите режисери на сите времиња, овојпат ангажиран од Д&Г го сними кусиот филм за новата кампања на популарната модна марка.

ulica 2

Филмот насловен Улица од сништата е снимен во Њујорк, омилениот град на режисерот, а во него, како што веќе најавивме, глумат холивудските ѕвезди Скарлет Јохансон и Метју Маконахеј.

Уживајте.

x

Check Also

& Other Stories ја претстави колекцијата за меѓу сезоните

Преземете го стилот инспириран од Лос Анџелес со дизајни од креаторите на ...