Целосна фотосесија на Ирина Шаик за Аква Бендита

Можеби сламениот шешир го чува телото, барем од сончевите зраци.

Ирина Шаик ја промовира новата колекција на костими за капење на Аква Бендита. Во тренд се принтовите од птици и животни, барем според новата колекција на модната марка за долна облека која пак не изненади со креативноста и елегантноста. Што се однесува до Шаик, не сме изненадени. Без разлика што и да облечеше (или соблечеше).

 

x

Check Also

Ова е хит фустанче од ZARA, на Инстаграм е ѕвезда

Розовото фустанче од новата колекција на Zara стана хит на Инстаграм. И ...