Целосната фотосесија на Наоми за Луи

Наоми ја краси насловната страница на октомвриското издание на француското урбано провокативно списание Луи.

na 11

За фотосесијата беа задолжени фотографското познато дуо Луиџи и Јанго.

Доколку сте го пропуштиле списанието, не пропуштајте да ја видите оваа вонсериска фотосесија.

 

x

Check Also

Меган Маркл ја претстави својата хуманитарна колекција

По породилното отсуство, Меган Маркл се врати на должност – во лондонската ...