Центарот на Скопје е поместен во Skopje City Mall

Скопје сити мол никогаш не бил попосетен од овој 1 октомври. 

img_6296

Богатата програма, музика, бесплатни коктели и колачи, огромните попусти и подароци и присуството на многу познати личности го преполни Скопје сити мол само во првиот, од четирите роденденски денови полни со изненадувања за потрошувачите

Дојдете и вие и бидете дел од роденденската дружба и забава!

img_6293

img_6298

img_6297

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...