Чанти за есен од новата колекција на MANGO

Какви чанти ќе носиме оваа есен?

Според дизајнерите од Манго, во преден план се shopper моделите, но и малите чанти.

Летните трендови се пренесуваат и на есента 2019. Така, и понатамо ќе носиме жолти модели и чанти со животински принт.

Во продолжение погледнете ги нашите Манго фаворити на чанти за сезоната пред нас. Веруваме дека и вие ќе пронајдете модел кој со задоволство ќе го „вдомите“.

x

Check Also

BOSS со прекрасна уметничка кампања за колекцијата есен/зима 2019

BOSS ја претстави рекламната кампања за колекцијата есен/зима 2019, снимена во њујоршката ...