Чантички кои ги носиме околу струкот, еве ги нашите фаворити од актуелните колекции

Чантичките кои се носат како ремен околу струк се хит за зимската сезона, а предноста им е што се многу практични, не мислиме каде да ги оставиме кога сме во кафуле и рацете ни се слободни.

Parfois

Комбинирајте ги со актуелните модни трендови – предимензиониран џемпер во комбинација со „скини“ фармерки или хеланки, а за поелегантно издание со кожена сукња.

Еве ги нашите фаворити од популарните „хај стрит“ модни марки.

Parfois

Replay

Guess

Mango

Mango

Mango

Mango

Parfois

Parfois

Replay

 

x

Check Also

Веро со ново работно време од 8 до 19 часот и со повластен термин за пазарување за ранливите категории од 8 до 9 часот

Согласно најновата мерка за ограничување на движењето на граѓаните што вчера ја ...