zara

Чантички со тркалезна форма од пролетните колекции на Mango и Zara

Чантичките со необичен дизајн, особено оние со кружен облик, се водечки тренде меѓу модните додатоци за пролет/лето 2018.

трендовска плетена чанта со кружна форма од mango за пролет/лето 2018

Различни модели на ваков тип чантички лесно ќе најдете во актуелните колекции на луксузните модни марки, но за пристојна цена и не помалку привлечни, може да купите модели со тркалезна форма од пролетните колекции на Манго и Зара.

Обрнете внимание на жолтата чантичка од Манго и на моделот со флорален принт од Зара. Не недостигаат ни модели во неутрални и класични нијанси кои се совршени и за поелегантни модни решенија.

 

x

Check Also

Групна изложба на македонска мода и дизајн во галеријата „Акантус“

В петок, 14. декември во 18 часот во галеријата „Акантус“ во Скопје ...