Чевли и сандали со високи потпетици од пролетната колекција на Guess

Познато е дека чевлите од Guess се синоним за женственост и сексапилност, а истите карактеристики се видливи и во овогодишната, пролетна колекција. Новата колекција ја задржува современата софистицираност во секој детаљ, а моделите може да ги носиме од утро до вечерните часови.

Чевлите и сандалите со висока потпетица достапни се во безвремени модели и класични бои како бела, беж и црна. Сензуален шмек додаваат тенките ременчиња, металните детали како златните ланчиња и другите украсни детали.

Одберете го вашиот совршен Guess модел на чевли кој ќе ја подигне вашата самодоверба и секоја модна комбинација.

Достапни се и во онлајн продажба на официјалната страница на Фешн Фруп – ТУКА.

 

x

Check Also

Поглед на колекцијата на Pal zileri за сезоната есен/зима 2019

Модната марка Pal zileri ја лансираше рекламната кампања за колекцијата есен/зима 2019. Зад ...