Чевли од зајак на нозете на Ким Кардашијан

Би носеле ли вакви чевли?

k1

Ако ни се прашуваме, баш невкусно.

Ким Кардашијан промовира нов тренд. Покрај високата потпетица чевлите што ги носи се украсени со крзно од зајак. Чинат 6.000 долари.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...