Чевли со високи потпетици од пролетната колекција на ZARA

Полека доаѓаат пролетните денови, па затоа полека забораваме на темните модели, а предност им даваме на светлите бои и веселите принтови.

Судејќи според првите прегледи на пролетните колекции на чевли на популарните „хај стрит“ модни марки, пред нас е весела пролет во која доминираат живите и нежни тонови. Во центарот на внимането се црвените нијанси, неонските – жолта, зелена и розова, како и чевлите со цветни принтови. Изборот е ваш.

Погледнете некои од моделите на чевли со високи потпетици од пролетната колекција на Зара.

 

x

Check Also

Отворање на нови продавници Parfois во Тетово и Битола

Вашиот омилен протугалски бренд за асесоари Parfois – поблиску до вас! Сега, со ...