Чевличето на Пепелашка дизајнирано од Сваровски

Изгледа совршено, направено од Сваровски стакло и кристали во лимитирана едиција, а се продава по цена од 2.200 долари.

svarovski 2

Сваровски лансираше реплика на чевлата на Пепелашка направена од Сваровски кристали. Погледнете ги боите како се прелеваат. Сте видели ли посовршено чевличе?

Ремек-делото е на костимографката Сенди Пауел.

svarovski 3

x

Check Also

Накит за на плажа 2015: Никогаш доволно од него!

Модните додатоци како чантата за плажа, шеширот и марамата не се единствени ...