Чизмичките UGG никогаш не биле толку убави!

Веќе неколку последователни години не излегуваат од мода, а од година в година стануваат се поженствени. За сеозната на постудените денови, сега популарните UGG  чизмички се со кадифена панделка и Сваровски кристалчиња.

ug1

 

И кој не би посакал да ги има на своите нозе овие удобни за носење и фенси чизмички полни со волна што топли.

Во продажба се во мултибренд продавницата „Фешн енд Френдс“ во Скопје сити мол.

ug4

ug3

ug2

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...