Чизмите на Селена Гомез, сакам да ги имам!

На вчерашното шоу на Дејвид Летерман, Селена Гомез се појави во чизмите „Електра“ од пролетната колекција на Брајан Етвуд. И ете, веќе хит!

selena elektra

Кога еден познат креатор ќе ги здружи силите со една позната личност, хитот е роден.

selena elektra 3

 

Моделот на пролетни чизми „Електра“ од новата колекција на Брајан Етвуд преку ноќ станаа најбараното парче обувки. Се разбира, само за оние со подлабок џеб.

Чизмите чинат 1.300 евра, а ги има во црна, бела и црвена варијанта. Достапни се на сите престижни Интернет продавници.

x

Check Also

Официјално е, кралицата Елизабета не мисли да се враќа во Бакингемската палата

Засега, кралицата Елизабета Втора останува монарх од далечина, но се чини дека ...