Combi Tris количка од италијанскиот бренд Cam со 25% намалување во продавниците на Крш!

Искористете го попустот и одберете за вашето дететнце најквалитетно и најмодерно.

Количката Combi Tris од италијанскиот бренд Cam е еден од најдобрите избори што може да го направите во однос на цена и квалитет.

Количката е наменета за деца од 0 -36 месеци. Станува збор за транспортер кој е во согласност со стандардната ECE R44 / 04 за група 0 + со заштита од странични удари (0-13 кг. ), корпа (0-10 кг.) и торба за пелени.

Количката побарајте ја во најблиската до вас продавница „Крш“:  
Трговски центар Ramstorе mall – 1 кат, Скопје , Градски трговски центар – сутерен, Скопје , Трговски центар Зебра, Скопје
Трговски центар Сума , Куманово, Remmall, Тетово, Трговски центар Сити Центар , Гостивар, Трговски центар Skopje City Mall, Скопје , Трговски центар Capitol Mall & Residence, Скопје, Крш бебе – Веро Трговски Центар, Скопје, Трговски Центар Lisa, Скопје, Retail Park – Point Retail Park, Скопје

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...