„Црн петок“ во сите продавници на Fashion Group: Одиме на паметен шопинг!

Шопинг-манијата „Црн петок“ (Black Friday) која ни носи намалувања на цените ќе може да ја искористите во сите продавници на Fashion Group.

20 отсто попуст ќе добиете за шопинг на производите во брендираните продавници Okaidi, Geox, F&F, Timberland, MANGO, Bitsiani и Parfois.

Во Bata попустите се движат од 20%, 30% до 50 отсто. 

Жените ќе имаат можност да уживаат во шопингот во „Women’secret“ со минус 10%  попуст на првиот и минус 30% попуст на вториот купен производ. 

Celio пак, нуди попусти од дури  -50% на втор производ.

Денес во Sprigngfield има попусти од минус 50%, додека утре и задутре попустите ќе бидат минус 30%. 

 

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...