Црниот капут се враќа во мода

Да кажеме и никогаш не излезе од мода, но овојпат славните модни брендови го промовираат на голема врата. Прва го облече Викторија Бекам. 

бекам 2

Викторија Бекам се појави на црвениот ќилим на промоцијата на филмот за Манчестер јунајтeд во Лондон во елегантeн црн капут најавувајќи го почетокот на големото враќање на ова парче гардероба.

Филмот „The Class off  ’92’“ е посветен на златните години на клубот, а во центарот на вниманието е славната екипа од тоа време меѓу кои е и Дејвид Бекам.

Капутот со елегантен крој и едноставна линија се покажа како идеален избор за оваа пригода.

бекам 1

 

x

Check Also

Кејт Аптон – посекси од билокога

Супермоделката Кејт Аптон, по малата пауза од модниот свет – се врати ...