Црвен тепих на МТВ филмските награди: Доминација на пастелните бои

Холивудската сезона на доделување на награди продолжува. Во свежи креации со живи и пастелни бои, ѕвездите продефилираа на црвениот тепих на свеченоста во Лос Анџелес.

Скарлет Јохансон

Скарлет Јохансон

Пролетната мода е тука, топли и светли бои во согласност со убавото време доминираа на црвениот тепих на церемонијата на доделувањето на МТВ филмските награди.

Додека едни се одлучија за нежни модели, други не одолеаја на шармантноста на малиот црн фустан.

 

x

Check Also

Работи кои најчесто забораваме да ги земеме на годишен одмор

Истражувањата покажуваат дека дури 40 отсто од луѓето кога се пакуваат за ...