Црвени и црвено-бели костими за капење од Х&М

Црвената боја доминира на плажите ова лето како трендовска боја, а Х&М ни нуди летна колекција на костими за капење со голем избор на бикини и едноделни костими во црвена нијанса или пак, во комбинација на црвено со бело.

Меѓу моделите, нам највпечатливи ни се пругастите црно-бели комбинации.

Проверете ги во фотогалеријата новите костими од Х&М веќе достапни во продажба во продавниците на Х&М.

 

x

Check Also

Хари и Меган и кралското семејство завршија во сатиричен цртан филм

Принцот Хари, Меган Маркл и целото кралско семејство се најдоа во нова ...