Дали е ова врв на модниот невкус?

Сестрите Кардашијан се познати по својата љубов кон модата, ама нивните модни излети често знаат да бидат и претерани.

kardasijan

Инсистирајќи на заводливи комбинации по секоја цена, утката веќе е тука. Овојпат за очи ни се фати Клои Кардашијан која во Лос Анџелес е фотографирана во комбинација која ја преминува секоја граница на вкус.

Сакајќи да покаже дека загубила некој килограм, ете ја во секси моден предизвик. Секси? Хм…вулгарен, да.

x

Check Also

Канје Вест ја отстрани Ким Кардашијан од Твитер

Раперот престана да ја „следи“ неговата, сега веќе поранешна сопруга, Ким Кардашијан ...