Дали Парис Хилтон е бремена? Одговорот доаѓа преку подкаст

По веста што вчера ги преполни „госип“ порталите, Парис Хилтон добива низа честитки. Сепак, таа побрза да ги негира гласините преку подкаст.

„Кога се разбудив денес буквално бев преплавен со честитки, и решив да објаснам што навистина се случува“. Ова е пораката на Парис Хилтон на Инстаграм по вчерашното ширење на веста за нејзината наводна бременост на најпопуларните и забавни„госип“ страници.

40-годишната наследничка тогаш објасни во својот подкаст „Ова е Париз“:

„Многу луѓе ми напишаа, дури и оние со кои не сум се чула со години, и им благодарам на сите, но не сум бремена. Барем сè уште не“.

Сè уште не е јасно како експлодираа гласините за бременоста на Парис Хилтон, која преплавена со пораки заедно со нејзиното момче Картер, почувствува желба да побрза да негира сè. „Не знам од каде дојде оваа вест“, вели четириесетгодишната ѕвезда на социјалните мрежи со супер-фит фигура како кога имаше 20 години.

Тоа пак, што со сигурност го знаеме, од нејзина неодамнешна изјава, е дека се подготвува наслоро да се омажи. И дека тоа сака да биде документирано во стилот на реално шоу.

x

Check Also

ЕXPO 30, вечерва и утревечер во музејот на современа уметност

ЕXPO 30 е настан по повод 30 години независност кој  ги спојува ...