Дали сте ЗА Гугл очила за сонце?

Успеаа да кренат прашина.

Креаторката ги испробува очилата за сонце

Креаторката ги испробува очилата за сонце

Диана фон Фустенберг е заслужна за новата линија на Гугл очила за сонце наречена Гугл глас. Моделите ќе бидат во онлајн продажба за десетина дена.

Сара Џесика Паркер со Гугл глас

Сара Џесика Паркер со Гугл глас

Препознатливи по дизајнот кој асоцира на современа технологија, со овие очила за сонце може и да се фотографира, да се снима и да се сурфа на интернет.

ocila 345

x

Check Also

HUAWEI го претставува P Smart Pro со тројна AI камера од 48 MP и воодушевувачки дизајн

Huawei го претстави HUAWEI P smart Pro – најновиот паметен телефон, со модерен дизајн и ажурирани спецификации што ...