Даутцен Крус е ново заштитно лице на Х&М

Преубавата Даутцен Крус, една од ангелите на Викторија сикрет, стана ново заштитно лице на гигантот Х&М.dk 1

Во јавноста се појавија само две фотографии.

Целата серијата фотографии кои се планирани за летната кампања сеуште не е објавена, а русокосата убавица позирала пред објективот на Тери Ричардсон во Мексико.

dk2

x

Check Also

„Плус-сајз“ моделот Ешли Грем сосема се расоблече за списанието „V“

29-годишната позната манекенка, американката Ешли Грем, ги покажа сите свои женствени облини ...