Денес е премиерата на модниот филм на women’secret

Денес (5 ноември) со почеток во 21 часот на womensecret.com може да го гледате модниот филм Dark seduction.

premiera 1

Филмот “Dark seduction”, во режија на Паула Ортиз, открива возбудлив свет каде линијата помеѓу реалното и нереланото е речиси незабележлива, а Елса Патаки игра сензуална жена со секси, привлечна и заводлива страна.

Повеќе за филмот прочитајте – ТУКА.

 

 

x

Check Also

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (10. до 16. август): Нови можности за Лавовите, незаборавни денови за Раковите, среќни средби за Девиците

Оваа недела планетата Меркур ќе заблеска во знакот на Лав, подготвена да ...