Денот на вљубените: 10 секси идеи за подарок за неа од Women’Secret

Има ли нешто посекси од квалитетно парче долна облека со современ дизајн, кое сега, по ваш избор може да и го подарите (на неа) за празничниот ден на вљубените. Ако ние се прашуваме, нема.

За да не талкате низ градот, најубавата долна облека ќе ја најдете во продавницата Women’Secret во Скопје Сити мол.

Ви препорачуваме да одберете прекрасен примерок од лимитираната колекција, а ова се нашите 10 предлози.

Инаку, во продавницата WOMEN’SECRET во тек се и попустите (до 15-ти февруари), со дополнителни намалувања од 30 отсто.

x

Check Also

Над 300 млади пливачи на Зимското национално првенство во мали базени

Зимско национално првенство во мали базени се одржа во Спортскиот Центар Борис Трајковски во ...