Денови на „Мојот Градник“ во Сара Фешн и Ред Стар

Денес, 5ти декември стартува акцијата „Денови на Мојот Градник“ во продавниците на Сара Фешн и Ред Стар како и онлајн на sarafashion.mk. Оваа супер акција се однесува на асортиманот на градници од брендовите SF, NBB, DOREANSE, POMPEA и RED STAR.

Таму ги има сите типови на градници, а можете да изберете помеѓу различни форми и бои. Застапена е понудата од класични модели па се до дезенирани модели, а опфатени се и колекциите со стандардни корпи како и бралетите од тантела. Секако понудата вклучува push-up но и minimizer и лифтинг градници.

Од 5ти до 15ти декември купете го вашиот омилен градник по неодолива цена со попуст до -30% во сите продавници на Сара Фешн и Ред Стар, како и онлајн на sarafashion.mk.

x

Check Also

Што чита Кејт Мидлтон во периодот на изолација?

За време на корона-деновите, од официјалната Инстаграм страница на Палатата Кенсингтон, беше ...