Детска мода: На шопинг во последен час со попуст до 50 отсто, право во Carters!

Празничен попуст до 50% на целата колекција на Carter’s.

kar 87

Најголемиот американски производител на детска облека, Carters, модна марка присутна и кај нас, се грижи за стилот на нашите најмили и најмали.

kar433

Од новите колекции на Carters наменети за момченца и девојчиња, одберете го трендовското парче дизајнирано со љубов, и превртете ја студената сезона во топла модна приказна.

kar1

kar54

 

kar 4

Побарајте ги моделите на Carters во продавниците Carters во Скопје сити мол, Капитол мол и Веро центар (приземје).

За повеќе информации посетете ја Фејсбук страницата – ТУКА.

 

x

Check Also

Сонувајте слатко во пижамите на Carter`s (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Carter`s не престанува да не радува со новите модели со кои се ...