Девојката на Бруклин Бекам е „а-ла“ мама

Синот на Викторија и Дејвид Бекам, 19-годишниот Бруклин Бекам, се пофали со новата девојка со која интензивно се гледа од минатиот декември.

Станува збор за младата манекенка која својата кариера ја гради во Лондон, 21-годишната убавица Хана Крос. Парот е актуелен во печатот поради тоа што е еден од омилените млади парови за папараците, па често се фотографирани како заедно уживаат во ресторани и на лондонските улици.

Интересно е што костенливата Хана има слична конституција и многу личи на мајката на Бруклин, Викторија Бекам.

Погледнете ги споредбите.

 

x

Check Also

Енио Мориконе напишал проштално писмо: „На мојата сопруга Марија најболно збогум“

„Не сакам да ве вознемирувам“. Во тивок стил кој што го карактеризираше ...