Џенифер Лопез го покажа своето извајано тело во бел костим за капење

50-годишната пејачка, танчерка и глумица, Џенифер Лопез, покажа како може да се изгледа на „нејзини“ години, доколку се негува телото, односно, се вежба.

Фотографиите направени на јахта во француското гратче Сен Тропе, предизвикаа воодушевување од нејзините фанови на социјалните мрежи.

На белиот, едноделен костим за капење, стои пораката „засекогаш млад“. А Лопез, одлично го покажа тоа. Инспириајте се, и се разбира, почнете да спортувате!

x

Check Also

Сестричките Кардашијан и Џенер се расоблекоа за новиот бренд на Ким (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Кога популарните девојки од семејствата Кардашијан и Џенер ќе се обединат со ...