Џенифер Лопез го покажа своето згодно тело во бикини на Инстаграм

Џенифер Лопез се соживеа со ликот кој го глуми во новиот филм Hustlers, кога на њујоршките улици е фотографирана во цн раскопчан дуксер со качулка под кој се гледа белиот спортски градник во комбинација со чизмички Ugg. Но набрзо по оваа фотографија Лопез постираше на Инстаграм фотка која за брзо време собра куп лајкови.

На Инстаграм-фотографијата Лопез носи розов бикини покажувајќи го своето презгодно, мускулесто тело, а следува и пораката “I’m a hustler baby… I just want you to know… #Ramona on fire”.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...