Џенифер Лопез го урна Инстаграм со фотографијата во микробикини

Џенифер Лопез е експлозија на енергија и сензуалност. Лесно ги натера обожавателите на Инстаграм да „полудат“ со објава на само една фотографија – како таа позира во микробикини.

50-годишната ѕвезда е мајка на две близнаци, Ем и Максимилијан, а по интензивниот сентиментален живот кој вклучува три брака, таа е во врска со поранешната бејзбол ѕвезда Александар Родригез.

Погледнете како Џеј Ло изгледа во микробикини.

View this post on Instagram

Relaxed and recharged. 🤍

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

 

x

Check Also

Валентина Сампајо ја пишува историјата со Sports Illustrated

Валентина Сампајо од модната агенција Џој Менаџмент, која е првиот трансродов модел ...