Џенифер Лопез и Алекс Родригез позираат за Quay

Популарниот бренд Quay Australia за рекламната кампања на пролетната колекција на очила за сонце го ангажираше славниот пар Лопез – Родригез. 
Неодамна верените Џенифер Лопез и Алекс Родригез се главни лица во кампањата на популарната марка Quay Australia. Фотосесијата е снимена од Саша Самсонова, реализирана е во Мајами, а Џенифер и Алекс ги презентираат најновите модели на очила за сонце. 
Од мачкасти рамки до авијаторски стил, дизајните гарантираат многу стил во сончевите денови пред нас.
 

x

Check Also

Кејт Мидлтон со боси нозе на кралската турнеја во Пакистан

Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон, се појави боса и со шамија при ...