Џенифер Лопез и Алекс Родригез позираат за Quay

Популарниот бренд Quay Australia за рекламната кампања на пролетната колекција на очила за сонце го ангажираше славниот пар Лопез – Родригез. 
Неодамна верените Џенифер Лопез и Алекс Родригез се главни лица во кампањата на популарната марка Quay Australia. Фотосесијата е снимена од Саша Самсонова, реализирана е во Мајами, а Џенифер и Алекс ги презентираат најновите модели на очила за сонце. 
Од мачкасти рамки до авијаторски стил, дизајните гарантираат многу стил во сончевите денови пред нас.
 

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...