Џенифер Лопез мотивира на вежбање, фотографиите го „урнаа“ Инстаграм

Популарната пејачка викендов покажа како се вежба. Фотографиите пак, кои таа ги постираше на Инстаграм, молскавично брзо собраа над 2 милиони „лајкови“.

49-годишната пејачка Џенифер Лопез уште еднаш покажа дека е една од најзгодните жени, но и тоа дека за добро тело треба и труд.

Лопез на фотографиите го покажа својот рамен стомак со „плочки“, а за само неколку часа собра на Инстаграм над 2 милиони „лајкови“.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...