Џенифер Лопез позира за новата колекција на чевли Џеј Ло

Популарната пејачка и глумица изгледа неверојатно во новата кампања за чевли „Џеј Ло“ за сезоната пролет/лето 2020.

Џенифер Лопез со здружени сили со марката DSW дизајнираа колекција чевли насловена по неа – Џеј Ло. Дизајните вклучуваат сандали, колоритни модели со високи потпетици и трендовски проѕирни модели.

-Модата е експресија со која се занимавам во моментов. Секоја чевла од колекцијата е верзија на мене, вели Џеј Ло.

x

Check Also

Меган Маркл критикувана од Холивуд за документарниот филм на Дизни: Непотребно помпезна, како патка во езерце…

Војвотката од Сасекс беше студено пречекана од филмските критичари: таа беше наречена ...