Џенифер Лопез позира за новата колекција на чевли Џеј Ло

Популарната пејачка и глумица изгледа неверојатно во новата кампања за чевли „Џеј Ло“ за сезоната пролет/лето 2020.

Џенифер Лопез со здружени сили со марката DSW дизајнираа колекција чевли насловена по неа – Џеј Ло. Дизајните вклучуваат сандали, колоритни модели со високи потпетици и трендовски проѕирни модели.

-Модата е експресија со која се занимавам во моментов. Секоја чевла од колекцијата е верзија на мене, вели Џеј Ло.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...