Џенифер Лопез во секси издание во бел костим за капење (ВИДЕО)

Популарната пејачка ги воодушеви своите бројни следбеници на Инстаграм постирајќи видео од Мајами.

Џеј Ло позира на плажа, облечена во бел едноделен костим за капење кој совршено ѝ стои.

Зе комплетно софистициран изглед придонесуваат и трендовските очила за сонце, сламената шапка и дискретната шминка.

Под видеото, Лопез ги информира фановите дека „никој не сака плажа со сенка“, па ни таа.

x

Check Also

Меган Маркл критикувана од Холивуд за документарниот филм на Дизни: Непотребно помпезна, како патка во езерце…

Војвотката од Сасекс беше студено пречекана од филмските критичари: таа беше наречена ...